Sunblast - Rozwiazania z zakresu odnawialnych rde energii

aux header

Aux Group działająca na rynku od 1986 roku jest zintegrowanym zespołem przedsiębiorstw zajmujących się nowoczesną produkcją inteligentnych systemów zasilania, artykułów gospodarstwa domowego, a zwłaszcza systemów klimatyzacji. Należy do czołowych producentów rozwiązań dla klimatyzacji na świecie, a jej produkty są dostępne w większości krajów na świecie.

Klimatyzatory AUX oferują nowoczesne rozwiązania technologiczne, ciche działanie oraz wyjątkowy design. Urządzenia AUX to:

  • wyjątkowy, nowoczesny design
  • nowa klasa energetyczna
  • niski poziom hałasu
  • najnowsze rozwiązania technologiczne

Przykładowe modele klimatyzacji AUX w naszej ofercie


...
AUX BASIC

Nowoczesny model o bardzo dobrych parametrach. Funkcjonalny o eleganckim wyglądzie, który łączy w sobie małe wymiary z efektywną mocą chłodzącą lub grzewczą i cichą pracą. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota bezprzewodowego. Urządzenie pracuje w pełni automatycznie. W klimatyzatorze wykorzystano najnowsze technologie oraz zastosowano wiele funkcji, zapewniających komfort użytkownikowi. Na uwagę zasługuje głośność pracy jednostek wewnętrznych urządzenia na rewelacyjnym poziome 20 dB.

Zobacz na stronie producenta
...
AUX JUPITER

Nowoczesny model w wyjątkowej stylistyce o wydajności od 2,5 do 7 kW. Funkcjonalny, wydajny, łączy w sobie małe wymiary z efektywną mocą chłodzenia i grzania. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota bezprzewodowego i WiFi 2.0, który równocześnie umożliwia programowanie urządzenia. Na uwagę zasługują: silniki wentylatorów typu BLDC, sprężarki, pobór mocy w trybie czuwanie tylko 0,3W, najniższa głośność – tylko 20 dB(A) oraz filtr PM 2.5, który zapewnia świeże i czyste powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Zobacz na stronie producenta
...
AUX MOON

Nowoczesny model o wyjątkowej ciemnej, metalicznej stylistyce o wydajności od 2,5 do 7 kW. Na uwagę zasługują: silniki wentylatorów typu BLDC, sprężarki, pobór mocy w trybie czuwania tylko 0,5 W i najniższa głośność – tylko 20 dB(A). Tryby I-Feel, Sleep oraz funkcja szybkiego chłodzenia i grzania sprawiają, że klimatyzator z łatwością dostosuje się do naszych potrzeb dostarczając wygodę i komfort. Jonizator oraz zastosowane filtry zadbają o świeże i czyste powietrze.

Zobacz na stronie producenta