Sunblast - Rozwiazania z zakresu odnawialnych rde energii

SolarEdge Technologies, Inc. to amerykańsko-izraelski dostawca optymalizatorów mocy, inwerterów słonecznych i systemów monitorowania dla paneli fotowoltaicznych. Zrewolucjonizowała instalacje fotowoltaiczne wprowadzając optymalizatory mocy współpracujące z pojedynczym modułem fotowoltaicznym. Rozwiązania SolarEdge istotnie zwiększają wydajność instalacji PV szczególnie w przypadku zacienienia instalacji PV.

Przykładowe modele falowników SolarEdge w naszej ofercie

...
Falownik jednofazowy z technologią kompaktową

Falownik jednofazowy z kompaktową technologią to ekonomiczne rozwiązanie zoptymalizowane pod kątem prądu stałego dla małych systemów dachowych składających się z 3-8 modułów. Idealnie nadaje się do domów o ograniczonej powierzchni dachowej, projektów budownictwa socjalnego lub do spełnienia minimalnych wymagań dotyczących zrównoważonego rozwoju.

Zobacz kartę katalogową
...
Jednofazowy falownik z technologią HD-Wave

Falownik jednofazowy SolarEdge z technologią HD-Wave przełamuje tradycję tradycyjnych falowników solarnych. Zwycięzca prestiżowej nagrody Intersolar Award 2016 i renomowanej nagrody Edison 2018, jednofazowy falownik został specjalnie zaprojektowany do współpracy z optymalizatorami mocy SolarEdge i posiada standardową 12-letnią gwarancję z możliwością przedłużenia do 20 lub 25 lat.

Zobacz kartę katalogową
...
Falownik trójfazowy

Falownik trójfazowy SolarEdge łączy w sobie zaawansowaną technologię sterowania cyfrowego z wydajną architekturą konwersji mocy, aby uzyskać doskonałe zbieranie energii słonecznej i najlepszą w swojej klasie niezawodność.

Zobacz kartę katalogową