Sunblast - Rozwiazania z zakresu odnawialnych rde energii

Hanwa Q.Cells to jeden z największych producentów paneli fotowoltaicznych na świecie. Zdobywa sporą popularność również w Polsce. Pod marką Q-Cells łączy się produkty fotowoltaiczne, projektowane pod kątem wysokiej wydajności i jakości. Produkty Hanwha Q-Cells opracowywane są w centrali w Niemczech i produkowane w zakładach produkcyjnych w Malezji, Korei Południowej i Chinach.

W lipcu 2011, Q-Cells ogłosiło przełom badawczy w produkcji polikrystalicznych ogniw fotoelektrycznych, które osiągnęły sprawność na poziomie 18,1 procenta. Moduł ten oparty był na nowej technologii nazywanej Q.ANTUM. Poprzedni rekord wynosił 17,8 proc. Q.ANTUM dotyczy złożonej architektury ogniwa solarnego. Technologia jest oparta na tylnej pasywacji ogniwa i zawiera wiele dodatkowych cech pozwalających na uzyskanie maksimum energii w rzeczywistych warunkach pracy instalacji. Q.ANTUM zwiększa moc wyjściową, polepsza współczynniki temperaturowe, oferując jednocześnie specjalne technologie ochrony przed degradacją, napięciami indukowanymi oraz zjawiskiem hot-spot. Ogniwa produkowane masowo w tej technologii osiągają już 19,5% sprawności.

Przykładowe modele paneli Q-Cells w naszej ofercie

...
Q.PEAK DUO-G5

Nowy moduł słoneczny Q.PEAK DUO-G5 firmy Q CELLS przekonuje innowacyjną technologią Q.ANTUM DUO, która umożliwia szczególnie wysoką wydajność na małej powierzchni. Rekordowa koncepcja ogniwa Q.ANTUM została teraz połączona z najnowocześniejszymi obwodami, półogniwami i sześcioma szynami zbiorczymi, osiągając wyjątkową wydajność w rzeczywistych warunkach – zarówno przy niskim natężeniu promieniowania słonecznego, jak i przy gorącym , pogodne letnie dni.

Zobacz na stronie producenta
...
Q.PEAK DUO BLK-G5 310-325

Q.PEAK DUO BLK-G5 to monokrystaliczny moduł słoneczny o klasach mocy do 325 Wp i sprawności 19,3%. Moduły słoneczne Q.PEAK DUO BLK-G5 zapewniają wyższy uzysk na mniejszych powierzchniach. Jest to możliwe dzięki nowej generacji światowej koncepcji ogniw Q.ANTUM, która została obecnie połączona z najnowocześniejszymi półogniwami obwodów i konstrukcją z sześcioma szynami zbiorczymi. Przednia powierzchnia Q.PEAK DUO BLK-G5 jest całkowicie czarna i uwydatnia wizualny wygląd nawet najbardziej ekskluzywnego systemu mieszkaniowego.

Zobacz na stronie producenta
...
Q.PEAK DUO ML-G9 370-390

Moduł słoneczny Q.PEAK DUO ML-G9 zapewnia Twojemu panelowi słonecznemu optymalną wydajność i wydajność przy doskonałej jakości Q CELLS. Połączyliśmy nasze know-how z Q CELLS i wyposażyliśmy naszą opatentowaną technologię Q.ANTUM w zupełnie nowe połączenie komórkowe, które pozwala nam zminimalizować przerwy między ogniwami. Mniejsza liczba luk oznacza więcej ogniw słonecznych w module, które z kolei mogą generować więcej energii elektrycznej.

Zobacz na stronie producenta